Окупанти вдарили по об’єкту інфраструктури на околиці Запоріжжя
Джерело: голова Запорізької ОВА Іван Федоров
Вдень 17 лютого, під час повітряної тривоги війська РФ вдарили по Запорізькій області.
Повітряна тривога у низці областей – зокрема й Запорізькій – почала лунати близько 12:00. У Повітряних силах повідомили про загрозу застосування балістичного озброєння.
Вже через декілька хвилин пролунали вибухи у Запорізькій області.
“Вибух у Запорізькому районі поблизу села Наталівка”, – повідомив Федоров.
Трохи згодом він додав, що, за попередніми даними, окупанти поцілили по об’єкту інфраструктури на околиці Запоріжжя.
На цей час встановлюється інформація чи є постраждалі.
- Протягом 16 лютого російські армійці обстріляли 15 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого є руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури.
26 червня в Україні відзначають День кримськотатарського прапора. Розповідаємо про його історію.
Війська РФ атакували енергооб’єкт ДТЕК в Одеській області.
У селищі Високий Харківського району 49-річний місцевий мешканець облаштував наркоплантацію та продавав печиво з психотропами.
Суд Сеула виніс вирок колишній першій леді Південної Кореї Кім Кон Хі. Її засудили до семи років позбавлення волі.
Міжнародна морська організація ООН призупинила свою операцію з супроводу суден через Ормузьку протоку після того, як один з кораблів повідомив про атаку.