Окупанти вдарили по об’єкту інфраструктури на околиці Запоріжжя

Джерело: голова Запорізької ОВА Іван Федоров

Вдень 17 лютого, під час повітряної тривоги війська РФ вдарили по Запорізькій області.

Повітряна тривога у низці областей – зокрема й Запорізькій – почала лунати близько 12:00. У Повітряних силах повідомили про загрозу застосування балістичного озброєння.

Вже через декілька хвилин пролунали вибухи у Запорізькій області.

“Вибух у Запорізькому районі поблизу села Наталівка”, – повідомив Федоров.

Трохи згодом він додав, що, за попередніми даними, окупанти поцілили по об’єкту інфраструктури на околиці Запоріжжя.

На цей час встановлюється інформація чи є постраждалі.

У відповідь на зростаючу геополітичну напруженість та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.

22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Голова міста поінформував, що росіяни цілили по інфраструктурному обʼєкту. Наразі інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється.

22 квітня у Вінниці одному з підозрюваних у вбивстві та замаху на життя поліціянтів на Гайсинщині, а також у дезертирстві, обрано безальтернативний запобіжний захід у виді тримання під вартою.

У Мілані італійська поліція здійснила арешт 13 охоронців тюрми, зокрема 12 з них працювали у в’язниці для неповнолітніх Чезаре Беккаріа. Їх підозрюють у катуванні та жорстокому поводженні з молодими ув’язненими.

Польські аграрії завершили блокування найбільшого вантажного пункту пропуску “Дорогуськ – Ягодин”, який з’єднує Польщу з Україною. Протест тривав з 9 лютого і закінчився 22 квітня о 13:00.