Окупанти вдарили ракетою по Києву: КМВА повідомила про падіння уламків

Джерело: КМВА

Вранці 31 грудня російські окупанти випустили ракети по українській столиці. Попередньо, є падіння уламків в одному з районів.

За даними моніторингових каналів, ворог бив по Києві аеробалістичними ракетами “Кинджал”. КМВА писала про роботу ППО у столиці.

Згодом у відомстві повідомили, що у Дарницькому районі зафіксоване падіння уламків ракети.

“За інформацією, яка перевіряється, уламки впали на покрівлю приватної будівлі. Пожежа та руйнування відсутні. Інформації щодо потерпілих не надходило”.

Австралійська поліція вилучила 2,7 тонни кокаїну – це найбільша така партія в історії країни. Наркотики знайшли у прихованих відсіках під фальшивою підлогою в контейнерах на території об’єкта на заході Сіднея.

У тимчасово окупованому Криму через аварії на енергомережах запроваджуються графіки відключення електроенергії, свідчать дані “Крименерго”.

У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.

США тимчасово дозволили видобуток, постачання та продаж іранської нафти на 60 днів. У Вашингтоні заявили, що це рішення ухвалили в межах домовленостей, за якими Іран має забезпечити вільний прохід через Ормузьку протоку та допустити інспекторів МАГАТЕ.

Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.