Окупанти вивозять тварин з заповідника «Асканія-Нова»
Джерело: “Еспресо”
Заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський розповів, що російські окупанти продовжують викрадати тварин з”Асканії-Нової” і вивозити їх до Росії та окупованого Криму.
“Так, дійсно з тимчасового окупованого Криму до заповідника “Асканія-Нова” приїхав представник РФ Олег Зубков, який начебто опікується тваринами. Вони вивозять тварин у бік Криму та на територію РФ. Вони про це відкрито заявляють і це постійний процес. Окупанти називають це обміном фонду”, – повідомив Соболевський.
Крім цього, російські окупанти й далі займаються мародерством на тимчасово окупованих територіях України.
“Нібито окупанти завозили тварин до заповідника “Асканія-Нова” з території РФ. Втім, ми не маємо підтвердження такої інформації. Те, що окупанти вивозили тварин з “Асканії-Нової” до Криму і не тільки, ми маємо підтвердження. Тому мародерити наші тимчасово окуповані території вони продовжують”, – додав він.
Нагадаємо, біосферний заповідник “Асканія-Нова” з 2022-го опинився під контролем окупантів і перебуває у критичній ситуації.
- Російські компанії вивезли з тимчасово окупованих територій Херсонщини близько 30 тисяч тонн аграрної продукції, “заробивши” понад 6 мільйонів євро.
- На російській міні у Чорнобильській зоні підірвалася Червонокнижна тварина – дикий кінь Пржевальського.
- Російські війська вивозять на лом залишки коксохімічного заводу з тимчасово окупованої Авдіївки.
У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.