Окупанти вже атакують Україну «Шахедами», які виготовлені у Росії – Гуменюк»

Джерело: коментар речниці ОК “Південь” Наталії Гуменюк в етері телемарафону

Російські окупаційні війська вже почали застосовувати для атак на Україну ударні БпЛА типу “Шахед”, виготовлені на території РФ.

Як пояснила Гуменюк, про те, що ці дрони виготовлені в РФ свідчить їхнє маркування.

“Те, що на залишках тих “Шахедів”, які були знайдені після останніх атак, були вже маркування до прикладу кирилицею, говорить про те, що виробництво в них вже російське”, – сказала вона.

Речниця ОК “Південь” також зауважила, що південні регіони окупанти, зазвичай, атакують дронами випущеними зі східного узбережжя Азовського моря, однак були випадки, коли БпЛА запускали з тимчасово окупованого Криму.

“Вони використовують для пусків декілька маршрутів і намагаються використати особливості ландшафту для того, щоб приховати свої пересування”, – пояснила вона.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.