Окупанти завдали ракетного удару по Кривому Рогу: загинуло троє осіб, зокрема дитина

Джерело: голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул та глава Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак

Уночі 21 вересня російські окупаційні війська завдали ракетного удару по Кривому Рогу. Є жертви.

Окупанти вдарили по житловому сектору міста. Станом на 05:00 відомо про трьох загиблих та трьох поранених, серед яких діти.

За даними очільника Дніпропетровщини серед загиблих – двоє жінок віком 75 та 79 років, а також 12-річний хлопчик.

Серед поранених – 17-річний хлопець та чоловіки віком 31 та 50 років. Вони у стані середньої тяжкості, госпіталізовані.

Під завалами ще можуть перебувати люди.

На місці працюють всі відповідні служби. У СШ № 123 відкрито штаб допомоги.

У Національному природному парку “Голосіївський” звернулися до відвідувачів із закликом не торкатися невідомих рослин під час перебування на природних територіях.

В Одеській області чоловік з гвинтівки вистрелив у підлітків, внаслідок чого поранення зазнала 15-річна дівчина.

В Кривому Розі знову зросла кількість жертв російської ракетної атаки по місту 23 червня.

Ірак може розглянути вихід з ОПЕК, якщо не отримає суттєвого збільшення квоти на видобуток нафти, поінформували обізнані джерела.

Компанія  «Київстар» та Фонд «Повернись живим» завершили сьомий спільний проєкт з підтримки армії — «Нам тут жити: Місія 077». У межах ініціативи вдалося зібрати понад 77 млн грн на засоби зв’язку, які дозволяють координувати дії, швидше ухвалювати рішення та ефективніше виконувати завдання. Ініціатива реалізована за інформаційної підтримки 1+1 Media.