Олега Котенка звільнили з посади уповноваженого з питань зниклих безвісти

Джерело: представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук

19 вересня уряд звільнив Олега Котенка з посади уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Цьому передувало те, що йому обмежили повноваження.

Олег Котенко перебував на посаді з 20 травня 2022 року. Утім, у вересні уряд вирішив, що Міністерство внутрішніх справ буде займатися Єдиним реєстром зниклих, а перемовини з РФ про повернення тіл загиблих проводитиме Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими. Також вирішено, що за діяльність пошукових груп відповідатиме Генштаб.

Котенко під час оголошення зміни його повноважень перебував у відрядженні на деокупованих територіях Донеччини. Він після цього сам планував піти у відставку.

Крім того, ще у першій половині серпня озвучували плани щодо реорганізації роботи Офісу уповноваженого.

Увечері 26 червня російські окупанти вдарили безпілотником поблизу відділення Нової пошти в Семенівці Чернігівської області. Унаслідок атаки поранений чоловік.

Увечері 26 червня у Вінниці двоє малолітніх хлопців постраждали унаслідок вибуху невідомого предмета. Постраждалих госпіталізували.

Український боксер Олександр Усик повідомив, що залишає всі чемпіонські пояси у надважкій вазі вакантними. Він зазначив, що не завершує спортивну кар’єру.

Російські окупанти атакували FPV-дроном Нікополь у Дніпропетровській області. Унаслідок удару двоє людей загинули, ще 12 – дістали поранень.

Зоозахисна організація UAnimals подала заяву до поліції, аби з’ясувати всі обставини інциденту в Одесі, пов’язаного із побиттям собаки.