Олександр Зінченко і Влада Седан вдруге стали батьками

Повідомили Влада Седан та Олександр Зінченко у спільному дописі в Instagram

2 серпня в українського футболіста Олександра Зінченка та його дружини Влади Седан народилася дівчинка.

Фото: Влада Седан та Олександр Зінченко в Instagram

Батьки поділились її першими фото та написали “Ласкаво просимо у цей світ, наша принцесо”.

Ім’я дитини пара не повідомила.

Фото: Влада Седан та Олександр Зінченко в Instagram

Це вже друга дочка в сім’ї. Перша дівчинка, Єва, народилася 1 серпня два роки тому.

Під дописом батьків привітали багато шанувальників, а також телеведучий Григорій Решетнік та його дружина Христина, блогерка Даша Квіткова, інтерв’юерка Раміна Есхакзай, співачка MamaRika, футболісти Тарас Степаненко та В’ячеслав Шевчук та багато інших.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.