Ольга Стефанішина стане послом України у США

Джерело: Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що Ольга Стефанішина стане новим послом України у Сполучених Штатах.

На час, поки триватимуть всі процедури для погодження кандидатури Стефанішиної з Вашингтоном, вона обійматиме посаду Спеціальної уповноваженої президента України з питань розвитку співробітництва зі США. Зеленський вже підписав відповідний указ.

Він подякував Стефанішиній за роботу на напрямку європейської та євроатлантичної інтеграції наголосивши, що вона була успішна і вдалось багато досягти.

“За кілька років ми пройшли з Євросоюзом шлях зближення більший, ніж за кілька попередніх десятиліть. Також Ольга брала участь у перемовинах із США про новий формат нашого економічного співробітництва та створення Українсько-американського інвестиційного фонду відбудови. Будемо працювати з Америкою саме на такій основі й надалі, додаючи взаємовигідного економічного змісту нашій політичній та дипломатичній взаємодії”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.

Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.

США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.