OpenAI заборонила використовувати свої ШІ-технології у політичних кампаніях
Джерело: The Washington Post
Компанія штучного інтелекту OpenAI заборонила використовувати свої технології у політичних кампаніях та лобіюванні.
Зокрема корпорація повідомила, що не дозволятиме людям використовувати свої технології штучного інтелекту для створення програм для політичних кампаній та лобіювання, щоб перешкодити голосуванню людей або поширенню дезінформації про процес голосування.
“Ми працюємо над тим, щоб передбачити та запобігти відповідним зловживанням – таким як оманливі “дипфейки”, масштабні операції впливу або чатботи, які видають себе за кандидатів”, – йдеться у заяві.
Водночас в компанії розповіли, що на початку цього року почнуть розміщувати вбудовані водяні знаки на зображеннях, створених за допомогою генератора зображень DALL-E.
Варто зауважити, що заходи OpenAI з’явилися після того, як інші технологічні компанії оновили свою політику щодо виборів.
Наприклад, раніше корпорація Google заявила, що обмежить тип відповідей, які її ШІ-інструменти дають на запитання, пов’язані із виборами. В компанії також додали, що вимагатимуть від політичних кампаній, які купують у Google рекламу, повідомляти, коли вони використовують ШІ.
- Компанія-розробник ChatGPT OpenAI прийняла рішення заблокувати розробників, які використовували їхню систему для створення бота, використаного у політичній кампанії. Відповідно до правил OpenAI, використання інструментів штучного інтелекту (ШІ) у політичних кампаніях розглядається як порушення правил компанії.
Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.
Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.
Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.