OpenAI заборонила використовувати свої ШІ-технології у політичних кампаніях

Джерело: The Washington Post

Компанія штучного інтелекту OpenAI заборонила використовувати свої технології у політичних кампаніях та лобіюванні.

Зокрема корпорація повідомила, що не дозволятиме людям використовувати свої технології штучного інтелекту для створення програм для політичних кампаній та лобіювання, щоб перешкодити голосуванню людей або поширенню дезінформації про процес голосування.

“Ми працюємо над тим, щоб передбачити та запобігти відповідним зловживанням – таким як оманливі “дипфейки”, масштабні операції впливу або чатботи, які видають себе за кандидатів”, – йдеться у заяві.

Водночас в компанії розповіли, що на початку цього року почнуть розміщувати вбудовані водяні знаки на зображеннях, створених за допомогою генератора зображень DALL-E.

Варто зауважити, що заходи OpenAI з’явилися після того, як інші технологічні компанії оновили свою політику щодо виборів.

Наприклад, раніше корпорація Google заявила, що обмежить тип відповідей, які її ШІ-інструменти дають на запитання, пов’язані із виборами. В компанії також додали, що вимагатимуть від політичних кампаній, які купують у Google рекламу, повідомляти, коли вони використовують ШІ.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Найбагатша людина Азії, індійський бізнесмен Мукеш Амбані, організовує вечірку на честь весілля його сина, на яку запрошено майже 1200 осіб.

Друга за величиною лісова пожежа в історії Техасу охопила понад 1,1 мільйона акрів та вбила тисячі великої рогатої худоби.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Згідно з оцінками, опублікованими в The Lancet, більше мільярда людей у ​​всьому світі страждають від ожиріння.