Орбан назвав Навального «шовіністом» та відмовився вшановувати його пам’ять

Джерело: Barron’s

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан відмовився вшанувати пам’ять померлого російського опозиціонера Олексія Навального, назвавши його “шовіністом”.

Інцидент трапився 26 лютого в угорському парламенті. Встати та вшанувати пам’ять Навального хвилиною мовчання запропонував опозиційний депутат Бенс Тордай.

Попри це Орбан, міністри його уряду та однопартійці продовжували сидіти.

Тордай вчинок Орбана та соратників назвав “ганьбою”.

Орбан у коментарях подякував однопартійцям за “холоднокровність у справі Навального”.

“Шовіністи не користуються повагою в угорському парламенті, а ті, хто називав грузинів гризунами під час грузино-російської війни, не будуть поважатися”, – сказав Орбан, посилаючись на слова Навального у 2008 році, за які він пізніше попросив вибачення.

У “Сімпсонах” вперше за минулі роки вирішили “вбити” персонажа, котрий був на екрані з першого сезону. Це відбулось у 35 сезоні мультсеріалу, в епізоді “Cremains of the Day”.

Протягом дня, 24 квітня, російській війська здійснили шість обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 23 вибухи.

В середу ввечері, 24 квітня, в Миколаєві здетонували невідомі вибухові пристрої, внаслідок чого поранені п’ятеро співробітників ДСНС.

24 квітня Проект Постанови про звільнення Миколи Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України.

Представник репера Каньє Веста повідомив, що той планує запустити порностудію Yeezy, можливо, цього літа.