Організатори Нацвідбору прокоментували зняття кандидатури співачки SKYLERR

Джерело: “Суспільне мовлення”

Співачка SKYLERR оголосила про зняття своєї кандидатури з Нацвідбору на “Євробачення-2024”. Організатори відреагували на заяву виконавиці.

Зокрема фіналістка Нацвідбору на пісенний конкурс звернулася до “Суспільного Мовлення” із проханням зняти її кандидатуру з глядацького голосування.

“Відповідно до правил Національного відбору відсутні підстави зняття кандидата на цьому етапі конкурсу. Якщо за результатом голосування SKYLERR стане переможницею Національного відбору, артистка може відмовитись від укладання договору із “Суспільним Мовленням” на участь у міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення”, — йдеться у повідомленні.

Виступи всіх учасників у вже відбулися, та по їх завершенню було оголошено глядацьке голосування, яке триває сьогодні, 4 лютого, до 19:05. Про закінчення голосування ведучі повідомлять у прямому ефірі.

Нагадаємо, що SKYLERR заявила про зняття кандидатури через масштабний збій у “Дії”. На думку артистки, через цей інцидент голоси могли зарахуватись некоректно.

ДОВІДКОВО. 3 лютого, коли відкрилося голосування за пісню, яка представлятиме Україну на Євробаченні-2024, через перенавантаження відбувся збій в застосунку “Дія”.

Пізніше ведучий шоу Тімур Мірошніченко заявив, що результати Національного відбору на Євробачення-2024 оголосять 4 лютого.

О 19:05 4 лютого лінії голосування Нацвідбору будуть закриті, а до цього за улюблену пісню можна буде проголосувати у застосунку “Дія”.

Росія практично повністю відрізана від даних західних метеосупутників, заявив 29 лютого глава “Росгидромета” Ігор Шумаков.

29 лютого президент Франції Емманюель Макрон наголосив, що його заява відносно можливості направлення військ європейських країн до України “ретельно продумана”.

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що російські війська не відмовилися від своїх стратегічних цілей, тож повторний наступ на Київ залишається цілком реальним сценарієм.

Спікер Майк Джонсон заявив, що конгресмени працюватимуть над врегулюванням безпеки кордону та уникненням “шатдауну” – часткової призупинки роботи урядових установ, що може настати у разі, якщо не затвердять бюджет.

29 лютого міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок провела паралелі між розвитком подій у невизнаному Придністров’ї та ситуацією на сході Донбасі.