SKYLERR знімає свою кандидатуру в Нацвідборі на «Євробачення» через збій в «Дії»

Джерело: SKYLERR/Instagram

Українська виконавиця Валерія Кудрявець, відома як SKYLERR, заявила, що знімає свою кандидатуру в Нацвідборі на пісенний конкурс “Євробачення-2024” через масштабний збій в “Дії”, який стався 3 лютого.

“Це рішення далось мені складно, але все ж таки я про творчість, про музику, про сцену, про шоу, про працю, про пісню, про СВОЇХ людей, про вас, про усіх нас. Все, що відбувається зараз – це вже не про вищесказане, і не про мене. На жаль, голосування в моменті вже не повернути, а я довіряю саме моменту”, – написала вона.

Пояснюючи своє рішення, співачка зазначила, що через збій в “Дії” “голоси могли зарахуватись некоректно.

“Я розумію, що це велика система, це збій і у всіх однакові умови, але знову ж таки, я за голосування прозоре і зрозуміле, яке в моменті. В піар-перегонах, які склались через цю ситуацію брати участь мені не цікаво”, – прокоментувала вона.

ДОВІДКОВО. 3 лютого, коли відкрилося голосування за пісню, яка представлятиме Україну на Євробаченні-2024, через перенавантаження відбувся збій в застосунку “Дія”.

Пізніше ведучий шоу Тімур Мірошніченко заявив, що результати Національного відбору на Євробачення-2024 оголосять 4 лютого.

О 19:05 4 лютого лінії голосування Нацвідбору будуть закриті, а до цього за улюблену пісню можна буде проголосувати у застосунку “Дія”.

  • Платформа “Дія” відновила свою роботу після повномасштабного збою, який стався під час голосування за учасників Нацвідбору на фінал пісенного конкурсу “Євробачення”.

Португальського пса Бобі, якого у 2023 році визнали найстарішим собакою у світі за версією Книги рекордів Гіннеса, позбавили титулу.

Польща не виключає введення заборони на сільськогосподарську продукцію з Росії, заявив прем’єр-міністр Дональд Туск 29 лютого під час візиту до Варшави свого колеги з Латвії, котра вже запровадила таку заборону.

Mozilla Corp, розробник веббраузера Firefox, заявив про скорочення близько 60 робочих місць після призначення нового генерального директора компанії.

Українські посадовці стурбовані тим, що просування Росії може набрати значних обертів до літа, якщо союзники Києва не зможуть збільшити постачання боєприпасів.

За словами президента Володимира Зеленського, Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розробляє два варіанти плану подальших дій: якщо Україна отримає допомогу США, вона зможе перейти в наступ, якщо ні – їй доведеться зосередитися лише на захисті.