Озброєні бойовики в Нігерії викрали майже 90 людей

Джерело: Reuters

У штаті Кадуна, Нігерія, озброєне угруповання викрало щонайменше 87 осіб, серед яких, зокрема, жінки та діти.

Як розповіли у виданні, інцидент стався в селі Каджуру. Сільський голова підтвердив викрадення людей, додавши, що п’ятьом вдалося втекти.

За словами очевидців, озброєні бойовики у військовій формі залишили свої мотоцикли далеко від населеного пункту й увійшли в село непомітно.

22 квітня міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонґрен повідомила про дату наступного засідання Контактної групи з питань оборони України. Зустріч відбудеться 26 квітня.

Колишній футболіст Девід Бекхем подає до суду на Марка Волберга, як стверджує, через фінансові збитки під час співпраці.

У місті Бершадь, що на Вінниччині, 22 квітня відбулося прощання з 20-річним поліцейським Максимом Зарецьким, якого вбили під час виконання службових обов’язків. У зв’язку з трагедією в Бершадській громаді оголошено день жалоби.

У відповідь на зростаючу геополітичну напруженість та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.

22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Голова міста поінформував, що росіяни цілили по інфраструктурному обʼєкту. Наразі інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється.