Палата представників США ухвалила законопроєкт про використання заморожених активів РФ

Джерело: законопроєкт №8038 

Сьогодні, 20 квітня, Палата представників США прийняла законопроєкт про використання для України заморожених активів РФ.

Законопроєкт підтримали 360 законодавців, проти виступили 58.

“Акт про мир через силу у ХХІ столітті” включає пріоритети національної безпеки, в тому числі санкції проти Ірану, арешт заморожених російських суверенних активів і заходи, які можуть призвести до загальнонаціональної заборони TikTok.

Незабаром Палата представників проголосує за пакет про надання допомоги Україні, Ізраїлю та Індійсько-Тихоокеанському регіону.

На Миколаївщині відновили Центр первинної медико-санітарної допомоги №4, який зазнав руйнувань внаслідок атаки ЗС РФ ще восени 2022 року. На початку вересня 2022 року уламками від боєприпасів у будівлі вибило вікна та двері.

Станом на 23 червня Росія зосередила свої зусилля на Покровському напрямку, де відбулася майже половина від загальної кількості бойових зіткнень.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.