Paramount починає переговори про злиття з іншою медіакомпанією — ЗМІ

Джерело: Reuters

Рада директорів Paramount Global (PARA.O) погодилася на ексклюзивні переговори зі Skydance Media. Вони вибрали переговори з незалежною студією Skydance над пропозицією на 26 мільярдів доларів від Apollo Global Management (APO.N), заявила особа, знайома з ситуацією.

Порівняно з пропозицією від Apollo, переговори про угоду з Skydance є більш просунутими. Якщо вони будуть успішними — це припинить контроль Шарі Редстоун над медіаімперією, створеною її батьком, покійним Самнером Редстоуном. Угода дає Skydance 30 днів ексклюзивних переговорів з Paramount.

Спеціальний комітет правління Paramount вирішив вести переговори лише з тим, що має реальну можливість укласти угоду, повідомила особа, яка має інформацію про дії ради.

Акції Paramount зросли майже на 15% у середу після того, як The Wall Street Journal вперше повідомив про ексклюзивні переговори зі Skydance. Представники Skydance та Paramount і National Amusements відмовились від коментарів.

Спеціальний комітет незалежних директорів Paramount витратив місяці на переговори зі Skydance. Джерело повідомило, що радники групи, Centerview Partners і юридична фірма Cravath, Swaine & Moore, рекомендували сторонам розпочати ексклюзивні переговори з метою досягнення угоди.

Skydance очолює Девід Еллісон, син співзасновника Oracle (ORCL.N) Ларрі Еллісона, і має намір придбати National Amusements, холдингову компанію родини Редстоун, яка контролює близько 77% голосів у Paramount.

Успішна угода між Skydance і Paramount ознаменує подальшу консолідацію медіаіндустрії, яка вже відбувається через зміни у споживчих пристрастях, а також наслідків страйків робітників у Голлівуді та зниження рекламного ринку.

З моменту об’єднання CBS і Viacom у 2019 році Paramount Global втратила понад 16 мільярдів доларів. Ринкова капіталізація компанії в січні опустилася нижче 10 мільярдів доларів.

У січні джерело повідомило, що Еллісон розглядає можливість готівкової пропозиції для придбання National Amusements.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

24 липня, виступаючи у Конгресі США, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що війна у Секторі Гази може закінчитися вже завтра, якщо ХАМАС “здасться, складе зброю і звільнить усіх заручників”.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.