Пейджери, якими користувались бойовики Хезболли, могли виготовити у Будапешті
Джерело: Reuters
За повідомленням ЗМІ пейджери бойовиків ліванського угруповання Хезболла, у які Моссад заклав вибухівку, могли виготовити у Будапешті (Угорщина).
Після вибухів, внаслідок яких загинуло дев’ять осіб, а ще тисячі – зокрема посол Ірану в Лівані – зазнали поранень, стало відомо, що пейджери були від тайваньскої компанії Gold Apollo.
Та директор компанії повідомив, що пейджери виготовила компанія з Європи BAC, яка має ліцензії на використання бренду Gold Apollo. Компанія BAC базується саме в угорській столиці.
За вказаною адресою компанії у Будапешті розташована будівля на жилій вулиці. назва компанії написана на папері формату А4, який приклеєний до скляних дверей.
Чоловік, який перебував у будівлі, сказав, що BAC Consulting зареєстрована за цією адресою, але фізичної присутності там немає. За цією ж адресою зареєстровано ще кілька компаній.
Гендиректоркою BAC Consulting вказана Крістіана Барсоні-Арчідіаконо. У її профілі на LinkedIn написано, що вона була консультанткою різних організацій, зокрема ЮНЕСКО. Вона не відповіла на електронні листи агентства. На сайті BAC Consulting не вказано посилань на адреси, де здійснюють виготовлення пейджерів чи будь-якої іншої продукції.
- 17 вересня, понад 1000 осіб, включаючи бойовиків “Хезболли” та медиків, зазнали поранень через вибухи пейджерів по всьому Лівану.
- За даними ЗМІ, зовнішня розвідувальна служба Ізраїлю (Моссад), кілька місяців тому заклала вибухівку у 5000 пейджерів, які отримали члени ліванського угруповання Хезболла.
З початку 2024 року Міноборони кодифікувало і допустило до експлуатації у Силах оборони понад 900 зразків озброєння і військової техніки, зокрема понад 600 – українського виробництва.
Міністерство внутрішніх справ Естонії днями визнало недостатніми зміни, котрі внесла Естонська православна церква Московського патріархату до свого статуту для розриву зв’язків з Москвою.
5 жовтня Букви опублікували матеріал про історію херсонки Олени Молокової, в якому йдеться про її…
Згідно зі ще не оприлюдненими планами НАТО, союзникам доведеться надати значно більше військ і зброї, щоб захистити себе від Росії, включаючи Німеччину.
Кібератака, ймовірно, пов’язана з китайським урядом, була націлена на мережу низки американських провайдерів широкосмугового доступу, потенційно отримавши доступ до інформації із систем, які федеральний уряд США використовує для санкціонованих судом запитів на прослуховування телефонних розмов у мережі.