Перша чипована Ілоном Маском людина написала твіт силою думки

Джерело: Ілон Маск/X

Пацієнт стартапу Neuralink, що займається розробкою нейроімплантів для вживлення в мозок, написав свій перший пост у соцмережі X (колишній Twitter) за допомогою сили думки.

“Перший пост, який зроблено силою думки, з використанням пристрою Telepathy від Neuralink”, – написав мільярдер.

З цим коментарем він зробив репост запису зі сторінки першого власника мозкового чипа Нолана Арбо.

“Twitter забанив мене, розпізнавши в мені бота, але Х та Ілон Маск відновили сторінку, тому що так воно і є”, – йдеться в повідомленні.

Раніше 29-річний Нолан Арбо розповів, що був паралізований вниз від плечей після нещасного випадку близько восьми років тому. За допомогою імплантату Neuralink під назвою Telepathy чоловік знову може взаємодіяти з комп’ютером – але не через мишу і клавіатуру, а силою думки.

Конгресвумен Палати представників США від Нью-Джерсі та помічниця президента США Джо Байдена у його передвиборчій кампанії Майкі Шеріл зреагувала на відмову Дональда Трампа приїхати до України.

Фільм “Назавжди-Назавжди” української режисерки Анни Бурячкової покажуть на 43-му Стамбульському міжнародному кінофестивалі в межах програми International Competition.

Мешканці східної частини Європи – зокрема поляки та естонці – активно купують житло у західній частині континенту. Причина – повномасштабна російсько-українська війна.

Протягом доби російські армійці здійснили 2 226 обстрілів Донецької області, внаслідок чого загинуло двоє осіб, ще восьмеро – зазнали поранень.

Після масованих атак РФ на українську енергетику у Міненерго розглядають можливість підвищити тариф на електроенергію для українців.