Перуки, зброю та золоті злитки знайшли російські спецслужби під час обшуку Санкт-Петербурзького палацу Пригожина

Джерело: Sky news

Фото: Sky news

ФСБ стверджує, що  у резиденції ватажка ПВК “Вагнер” знайшли зброю, боєприпаси, золоті злитки, опудало алігатора та шафу, повну перук.

Фото: Sky news

Також були виявлені очевидно фальшиві паспорти та фото в рамці, на якому нібито зображені відрубані голови ворогів Пригожина.

Фото: Sky news

На фотографіях ФСБ можна помітити рояль біля основи гвинтових мармурових сходів, а також зону спа, сауни та приватний критий басейн.

Фото: Sky news

Величезна кувалда з написом “на випадок важливих переговорів” була виставлена ​​в більярдній.

Фото: Sky news

Там також виявилася приватна молитовна кімната, прикрашена кількома релігійними іконами з російської православної церкви.

У резиденції виявили величезні суми готівки в різній валюті.

Фото: Sky news

Також нагадаємо, що медіахолдинг Євгена Пригожина “Патріот Медіа” закриють після спроби заколоту.

Ведуча новин ВВС Маріам Моширі показала середній палець у прямому ефірі.

Глава МЗС Великої Британії Девід Камерон заявив, що є вагомі аргументи для конфіскації заморожених російських активів і витрати їх на відновлення України.

Уперше за два роки Марк Цукерберг продав акції своєї компанії Meta Platforms Inc. за 185 мільйонів доларів.

У соцмережах українці розкритикували нещодавно встановлений у Києві пам’ятнику загиблому Герою України Олександру Мацієвському – через надто реалістичну воскову фігуру воїна та місце розташування.

Директорка Центру підтримки аеророзвідки, ветеранка та волонтерка Марія Берлінська наголосила, що глава РФ Володимир Путін особисто контролює виробництво дронів в Росії, оскільки розуміє потужність цього озброєння на фронті.