Під час поїздки до Одеси Порошенко передав підрозділам вантажівки та гідрокостюми

Джерело: пресслужба “Європейська Солідарність”

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки в Одесу передав пʼять вантажівок DAF та гідрокостюми підрозділам, які прикривають узбережжя Одеської області. 

Фото: “ЄС”

“Ми сьогодні в Одесі, де нелюди вкотре обстріляли цивільну інфраструктуру. Сьогодні вибухи пролунали в багатьох селах та областях. Але знаю, що для українців це – додаткова мотивація нищити ворога та допомагати в цій роботі Збройним Силам”, – зазначив Порошенко.

Він зазначив, що передає підрозділам Військово-морських сил та Сухопутних військ ЗСУ дві вантажівки DAF YA та три DAF Leyland, щоб “перевозити найнеобхідніше”.

“Також закриваємо запит цілого взводу і передаємо 30 гідрокостюмів для виконання завдань у холодній воді. Вони не тільки зберігають тепло, а й енергію, яка їм дуже необхідна під час виконання бойових завдань”, – наголосив Порошенко. 

Фото: “ЄС”

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.

Ввечері 22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про вибухи.