Під завалами будинку в Одесі знайшли тіло хлопчика: кількість жертв зросла до 11 осіб

Джерело: Олег Кіпер/Telegram

Станом на вечір 3 березня в Одесі під завалами знайшли загиблого 10-річного хлопчика, повідомив голова ОВА Олег Кіпер.

Тільки що під завалами рятувальники знайшли загиблого внаслідок російської атаки хлопчика. Сергію було 10 років…Щирі співчуття рідним та близьким.

Так, нині кількість загиблих внаслідок удару російського дрона по житловому будинку в Одесі зросла до 11 осіб.

Що відомо?

Уночі 2 березня війська РФ атакували Одесу ударними безпілотниками, поціливши у 9-поверхівку. Як наслідок – один під’їзд багатоповерхівки повністю зруйновано. Під завалами опинились люди.

Рятувальна операція на місці влучання триває вже понад добу. За цей час рятувальники виявили тіло 10 загиблих, серед яких троє дітей – 3-річний Марк, 4-місячний Тимофій та 7-місячна Єлизавета.

Ще 8 осіб, серед яких дитина, зазнали поранень.

Сьогодні в Одесі та області оголошено траур за загиблими.

Раніше інформували, що попередньо під завалами ще можуть перебувати 4 особи.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.