Внаслідок атаки РФ по Одесі загинула Анна Гайдаржи та її 4-місячний син Тимофій

Джерело: сім’я Гайдаржи/Instagram

У суботу, 2 березня, внаслідок нічного російського удару по багатоповерхівці в Одесі загинула Анна Гайдаржи та її 4-місячний син Тимофій.

Фото: сім’я Гайдаржи/Instagram

У “Фактах ICTV” повідомили, що чоловік Анни Сергій та їхня старша донька Ліза були в іншій кімнаті під час атаки.

Фото: сім’я Гайдаржи/Instagram

“Чоловік і старша донька були в іншій кімнаті, вони живі, а їхня кімната – вона кутова. Її чоловік подзвонив, сказав, що Анечка під завалами, приїжджайте. Тут такий район, навкруги лише будинки, я не знаю, куди вони тут цілилися”, – розповіла Тимофія.

Фото: сім’я Гайдаржи/Instagram

В жовтні 2023 року сім’я Гайдаржи опублікувала в Instagram, яку Анну з новонародженим Тимофієм зустрічали з пологового будинку.

Зазначимо, що вночі 2 березня війська РФ атакували безпілотниками Одесу ударними дронами. Було влучання у 9-поверхівку. Як наслідок – повністю зруйновано один під’їзд.

Уряд Франції підтримав пропозицію Сполучених Штатів Америки використати заморожені російські активи на озброєння України, піднявши перспективу угоди на зустрічі міністрів фінансів G7.

Ввечері 22 травня російські війська скерували авіаційну ракету на Дніпропетровщину. Українські оборонці знищили ворожу ціль у Синельниківському районі.

22 травня джерела у Міністерстві фінансів Німеччини повідомили, що країна відкрита для використання доходів від заморожених російських активів для військової допомоги Україні.

22 травня українські армійці знищили черговий російський штурмовик Су-25.

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок побувала на околицях Києва, де поспілкувалася з бійцями українського мобільного загону ППО. Міністерка висловила переконання у необхідності посилення українського захисту.