Підлітки не зможуть вести прямі ефіри в Instagram без батьківської згоди
Джерело: Meta
Компанія Meta введе нові вбудовані обмеження для підліткових акаунтів в Instagram.
Так, згідно з новою політикою компанії, підлітки до 16 років не зможуть вийти в прямий ефір у Instagram, якщо їхні батьки не дадуть їм на це дозвіл. Meta також вимагатиме від підлітків до 16 років отримати дозвіл батьків на вимкнення функції, яка розмиває зображення в приватних повідомленнях, що містять підозрілу наготу. Ці оновлення стануть доступними протягом наступних кількох місяців.
Також Meta відкрила доступ до підліткових акаунтів у Facebook і Messenger. Акаунти пропонуватимуть схожі автоматичні засоби захисту для обмеження неприйнятного контенту та небажаних контактів, а також способи, які допоможуть підліткам проводити час з користю.
Розпочнуть впроваджувати підліткові акаунти Facebook і Messenger для підлітків у США, Великобританії, Австралії та Канаді, а незабаром цей поширять й на інші регіони.
Минулого року Instagram представив акаунти для підлітків. Вони мають вбудовані засоби захисту, які обмежують коло осіб, які можуть контактувати з підлітками, та контент, який вони бачать. Компанія автоматично переводить користувачів до 16 років у ці акаунти. Підліткам до 16 років потрібен дозвіл батьків, щоб змінити будь-яке з цих налаштувань на менш суворе.
“Після внесення цих змін 97% підлітків у віці 13-15 років залишилися в цих вбудованих обмеженнях, які, на нашу думку, пропонують найбільш відповідний їхньому віку досвід для молодших підлітків”, – наголошують у Meta.
- TikTok запускає нову функцію “Wind Down”, яка допоможе обмежити використання застосунку дітьми та підлітками до 16 років після 22:00. Також буде додано розділ для медитацій.
23 квітня у Печерському райсуді Києва розглянуть справу проти речника міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm, старшого сержанта Михайла Макарука.
Президент Сербії Александар Вучич заявив, що не змінює свого рішення відвідати Москву з нагоди параду 9 травня, попри серйозний тиск з боку Європейського Союзу.
За повідомленням ЗМІ, Ізраїль планував атакувати ядерні об’єкти Ірану, для чого йому б знадобилась підтримка США. Однак президент Сполучених Штатів Дональд Трамп відхилив це прохання, через розбіжності всередині своєї адміністрації.
Сер Кір Стармер заявив, що Велика Британія повинна скасувати закони про мову ворожнечі для захисту ЛГБТ+ спільноти, інакше вона ризикує втратити торговельну угоду з Дональдом Трампом.
Під час поїздки до Південно-Східної Азії лідер Китаю Сі Цзіньпін виступив із закликом до регіональної єдності, просуваючи ідею “азійської родини”, намагаючись протистояти тиску з боку США, які намагаються змусити ці країни обмежити торговельні зв’язки з Пекіном.