Підозрюваного у вбивстві Фаріон залишили під вартою

Джерело: Офіс генпрокурора, Суспільне Львів

Галицький районний суд міста Львова продовжив запобіжний захід підозрюваному в умисному вбивстві мовознавиці Ірини Фаріон. Він перебуватиме під вартою без права на заставу ще 60 діб – до 12 січня 2025 року включно.

Судове засідання щодо продовження запобіжного заходу для В’ячеслава Зінченка розпочалося 13 листопада о 15:05.

Перед його початком деякі присутні почали скандувати: “Свободу В’ячеславу Зінченку” та “Нацисти”. Частина з них була одягнена у футболки: “За В’ячеслава Зінченка” та “Зінченко – невинний”. Інші кричали їм у відповідь: “Ганьба!”.

Джерело: Суспільне Львів

Вбивство Фаріон

Увечері 19 липня в одному з дворів Льова скоїли замах на Ірину Фаріон. Невстановлена на цей час особа вистрелила політикині у скроню, коли та вийшла з під’їзду свого будинку.

Сусіди бачили стрільця, який був у рукавичках, а на його пістолеті був глушник.

Після замаху Фаріон госпіталізували у критичному стані. Кілька годин медики боролись за її життя, проте близько 23:20 вона померла. Ірині Фаріон було 60 років.

Президент України Володимир Зеленський в четвер, 25 липня, повідомив, що в Дніпрі затримали 18-річного підозрюваного у скоєнні вбивства мовознавиці Ірини Фаріон.

26 липня міністр внутрішніх справ Ігор Клименко разом із представниками поліції розповів про деталі вбивства мовознавиці Ірини Фаріон. Одна з версій слідства — причетність РФ.

За результатами третього кварталу 2024 року, іноземні компанії, які надають електронні послуги в Україні, задекларували податкові зобов’язання з ПДВ на суму понад 3,1 млрд грн, що є частиною “податку на Google”. Загальні надходження від цього податку з початку року склали 8,4 млрд грн.

ГО “КиївПрайд” організовує благодійний фестиваль “Квір-пропаганда Фест”. Однак дати заходу збігаються з Днем пам’яті жертв Голодомору, що викликало обурення у суспільстві.

Синоптикиня Наталка Діденко повідомила, що днями до України прийде незначне потепління.

Г
Міністерство оборони України офіційно допустило до використання у Силах оборони дистанційно керований вогневий модуль “Пернач” українського виробництва.

У Міністерстві оборони України підтвердили, що військовозобов’язані особи з діагнозами ВІЛ чи туберкульоз також можуть бути мобілізованими до лав армії.