Підрозділи росіян нині укомплектовані до 95% – ГУР

Джерело: Вадим Скібіцький у подкасті Центру оборонних стратегій, Медіа Центру “Україна” та Української Правди (не)Безпечна країна

Заступник начальника ГУР Міноборони Вадим Скібіцький заявив, що нині на території України перебуває значна кількість російських сухопутних військ. Станом на сьогодні, проти нашої країни воює 462 000 росіян. Тоді як укомплектованість ворожих підрозділів становить до 95%.

Скібіцький пояснив, що такий відсоток укомплектованості ворожих військ дозволяє їм проводити ротації, зокрема й відводити на відновлення ті частини, що втратили понад 50% особового складу, водночас уникаючи нової хвилі мобілізації в РФ.

Були моменти, коли укомплектованість підрозділів РФ знижувалась до 89-90%, та внаслідок продовження мобілізації їм вдається підтримувати саме на такому рівні 92-95% це угруповування, – поінформував представник ГУР.

Водночас Скібіцький додав, що на сьогодні РФ не має спроможностей проводити стратегічні сухопутні наступальні операції проти інших країн. Позаяк весь ресурс сухопутного компонента націлений і перебуває на нашій території.

Зауважимо, в Україні триває 686-та доба повномасштабного російського вторгнення. За цей час, станом на 9 січня, українські воїни знищили понад 366 тисяч російських окупантів.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.