Підтримка Гарріс і Трампа зрівнялась у семи важливих шатах – Bloomberg

Джерело: Bloomberg

Кандидати в президенти США Дональд Трамп і Камала Гарріс зрівнялися за рівнем підтримки у семи штатах, які можуть вплинути на результати голосування.

Згідно з опитуванням Bloomberg News/Morning Consult, у семи штатах: Аризона, Джорджія, Мічиган, Невада, Північна Кароліна, Пенсильванія і Вісконсин – кандидати отримали по 49% підтримки серед потенційних виборців. Загальна статистична похибка опитування становить 1 відсотковий пункт.

Зазначається, що Трамп має перевагу в питанні економіки: близько 50% виборців кажуть, що більше довіряють йому, тоді як Гарріс віддають перевагу 45%.

Натомість Гарріс випереджає свого суперника за певними особистими рисами. У відповідях на запитання, кого з кандидатів найкраще можна схарактеризувати як психічно здорового, чесного та співчутливого, велика перевага за Гарріс. Виборці також були більш схильні називати Трампа небезпечним. Водночас більшість їх вважають його досвідченим, патріотичним і сильним лідером.

Загалом, як йдеться у виданні, підтримка Трампа протягом року не опускалася нижче 47% і не піднімалася вище за 49% серед зареєстрованих виборців у семи штатах, що вагаються.

Гарріс, своєю чергою, покращила позиції демократів серед молодих чорношкірих виборців та виборців, які рідко голосують. Вона також здобула перевагу серед жінок і завоювала прихильність “подвійних ненависників” – виборців, які негативно ставляться як до Джо Байдена, так і до Трампа. Зараз Гарріс випереджає Трампа серед виборців, які вагаються, на 22 відсоткових пункти.

В опитуванні Bloomberg News/Morning Consult взяли участь 5308 зареєстрованих виборців у семи штатах. Дослідження проводилося онлайн з 16 по 20 жовтня.

Увечері 4 квітня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули 14 цивільних, серед них 6 дітей

Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.

Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.

За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.

Вірменський президент Ваагн Хачатурян 4 квітня підписав закон про початок вступу Вірменії до Європейського Союзу.