Пілоти пасажирського літака в Індонезії заснули під час рейсу на пів години

Джерело: RTLnieuws

В Індонезії обидва пілоти літака, який перевозив понад 150 пасажирів, заснули під час польоту майже на пів години.

“Внутрішній рейс в Індонезії приблизно пів години проходив без контролю чергового екіпажу. Обидва пілоти Batik Air заснули у кабіні”, – йдеться у повідомленні.

Як розповіли у виданні, інцидент стався ще в січні з літаком, який прямував з Південно-східного Сулавесі до столиці Індонезії Джакарти. На його борту перебувало 153 пасажирів.

У звіті Національного комітету з безпеки вказано, що вночі 25 січня, приблизно через 90 хвилин після вильоту літака Airbus A320, капітан попросив дозволу у другого пілота трохи відпочити. Другий пілот узяв на себе командування літаком, однак також заснув.

За даними видання, це спричинило низку навігаційних помилок, проте 153 пасажири та четверо бортпровідників не постраждали під час польоту, що тривав 2 години 35 хвилин.

Міністерство транспорту Індонезії “винесло сувору догану” авіакомпанії Batik Air у зв’язку з інцидентом, а також закликало приділяти більше уваги відпочинку екіпажів.

З моменту, коли російські війська почали масово застосовувати ударні дрони “Шахед”, кожна українська ніч походить на випробування. Виготовлені за іранськими кресленнями і модифіковані в Росії, ці безпілотники стали головним знаряддям терору проти цивільного населення.

 Боронячи Україну, на фронті загинув заступник командира 110 окремої механізованої бригади Дмитро Романюк.

2 липня внаслідок вибуху поблизу Житомира загинули щонайменше дві особи. Глава Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко повідомив деталі інциденту, зазначивши, що у населеному пункті десятки знищених будівель та багато постраждалих, зокрема діти.

1 липня журналіста Максима Коцюбинського доправили до відділку поліції в Києві вже після того, як він відзняв матеріал про те, що міністерка юстиції Ольга Стефанішина користується квартирою, котру не вказала у декларації.

У Держдепі заперечили призупинення військової допомоги Україні. Речниця Державного департаменту США Теммі Брюс наголосила, що рішення Вашингтона не означає повне припинення військової допомоги Україні.