Pink Floyd погодився продати Sony права на свою музику за $400 млн

Джерело: Financial Times.

Британський рокгурт Pink Floyd погодився продати права на свій музичний каталог компанії Sony за суму близько 400 мільйонів доларів.

Угода охоплює музичні записи гурту, включаючи популярні хіти, такі як “Wish You Were Here” і “Money”. Джерела, обізнані з деталями угоди, повідомляють, що вона включає права на назву гурту та можливість використання бренду в мерчандайзі, фільмах і серіалах.

Водночас права на самі пісні залишаються у володінні учасників гурту, оскільки Pink Floyd погодилися продати лише права на записи.

Угода вирішила багаторічні суперечки між учасниками колективу щодо умов продажу. Раніше спробу укласти угоду у 2022 році відклали через внутрішні розбіжності в гурті, зокрема між Роджером Вотерсом і Девідом Гілмором.

Фонд American Ventures, пов’язаний із Dominari Holdings із Trump Tower, отримав сотні мільйонів доларів паперового прибутку завдяки ставкам на невеликі публічні компанії. Серед радників і акціонерів Dominari – Дональд Трамп-молодший та Ерік Трамп.

Добавки з омега-3, які часто рекомендують для підтримки здоров’я мозку, можуть виявитися не такими корисними для літніх людей, як вважалося раніше. Нове дослідження показало, що в окремих випадках їхній прийом може бути пов’язаний із швидшим погіршенням пам’яті та мислення.

Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.

25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.

Аня Тейлор-Джой приєдналася до акторського складу нового фільму “Володар перснів: Полювання на Ґолума”. Стрічка студій New Line Cinema та Warner Bros. вийде у світовий прокат 17 грудня 2027 року.