Pink Floyd погодився продати Sony права на свою музику за $400 млн

Джерело: Financial Times.

Британський рокгурт Pink Floyd погодився продати права на свій музичний каталог компанії Sony за суму близько 400 мільйонів доларів.

Угода охоплює музичні записи гурту, включаючи популярні хіти, такі як “Wish You Were Here” і “Money”. Джерела, обізнані з деталями угоди, повідомляють, що вона включає права на назву гурту та можливість використання бренду в мерчандайзі, фільмах і серіалах.

Водночас права на самі пісні залишаються у володінні учасників гурту, оскільки Pink Floyd погодилися продати лише права на записи.

Угода вирішила багаторічні суперечки між учасниками колективу щодо умов продажу. Раніше спробу укласти угоду у 2022 році відклали через внутрішні розбіжності в гурті, зокрема між Роджером Вотерсом і Девідом Гілмором.

Російські окупанти атакували обʼєкт критичної інфраструктури у Херсоні. Без світла залишилась центральна частина міста.

Російські окупанти атакували місто Конотоп на Сумщині. Постраждали четверо людей, зокрема дитина.

У Львівській області чоловік влаштував смертельну ДТП. Після затримання він зізнався, що перед цим вбив свою матір.

Корейський пластичний хірург склав список продуктів, які можуть негативно впливати на зовнішній вигляд шкіри – спричиняти набряки, висипання та прискорювати процес старіння.

Ярослав Железняк опублікував розслідування про відьму Марію Тиху та мага Веліара, які, як він стверджує, заробляють кошти на чужому горі.