Пішли проти правил: Меган Маркл і принц Гаррі змінили прізвища обох своїх дітей

Джерело: VT

Принц Гаррі і Меган Маркл дали своїм дітям нові прізвища в рамках “ребрендингу” власної родини. Герцог і герцогиня Сассекські хочуть цим відійти від традицій та прокласти власний шлях.

Їхні діти, принц Арчі і принцеса Лілібет Маунтбеттен-Віндзорські тепер будуть відомі як Арчі і Лілібет Сассекські.

Традиція, встановлена в 1960 році, передбачала, що майбутні спадкоємці королеви Єлизавети II будуть носити прізвище Маунтбеттен-Віндзор. Хоч це прізвище формальне і згодом королівські діти отримали б власні титули, проте, Гаррі і Меган пішли проти правил та перейменували обох дітей на свій лад.

На тлі попередніх суперечок щодо “ребрендингу” сім’ї, нещодавні зміни у родині Гаррі та Меган виходять за рамки прізвищ їхніх дітей. Їхній вебсайт, який раніше називався Archewell.com, перейменували на Sussex.com.

Джерело: скриншот сайту sussex.com

На оновленому сайті помітне місце посідає фото подружжя на Іграх Нескорених, прикрашене їхнім королівським гербом і написом “Офіс принца Гаррі та Меган, герцога і герцогині Сассекських”.

Зараз точаться суперечки щодо використання титулу графів Сассекських як прізвища, однак на сайті пари відсутня будь-яка згадка слова “королівський”, що свідчить про свідомий відхід від їхніх попередніх королівських зв’язків.

  • Найближча особа до Меган Маркл – Начо Фігерас показав, чим займається бренд American Riviera Orchard, яким керує дружина принца Гаррі.
  • Герцоги Сассекські піддались критиці через свою 72-годинну “приватну поїздку” до Нігерії. Візит до африканської країни критики назвали “шоу Гаррі та Меган”.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.

У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.

Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.

Голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін заявив, що президент Володимир Зеленський “робить перші, але впевнені кроки” до авторитарної моделі влади, заснованої на зловживанні повноваженнями та вибірковому переслідуванні опонентів.