Пішов у засвіти чемпіон світу з футболу Франц Бекенбауер

Джерело: Bild

7 січня помер відомий німецький футболіст та тренер Франц Бекенбауер. Йому було 78 років.

Новину про смерть “футбольного імператора” повідомили у спільній заяві члени його родини.

З глибоким сумом ми повідомляємо, що мій чоловік і наш батько, Франц Бекенбауер, мирно помер у сні вчора, в неділю, в оточенні своєї родини. Ми просимо вас сумувати у тиші та утримуватися від будь-яких питань, – зазначили у заяві.

Колишній спортсмен пережив сильне потрясіння через смерть сина Стефана у 2015 році. Відтоді Бекенбауер почав хворіти. Він переніс інфаркт, кілька операцій на серці. Згодом додалися хвороба Паркінсона та деменція.

Футболіст та коментатор Гарі Лінекер зазначив: “Імператор був найкрасивішим з усіх футболістів, який вигравав усе завдяки грації та чарівності”.

Коли Бекенбауера запитали, який період його життя був найкращим, він відповів у своєму останньому інтерв’ю Bild у вересні 2020 року, що це були часи його гри: “Взагалі без вагань. Це був найцікавіший і водночас найбезтурботніший час”.

Довідка. Франц Бекенбауер – німецький футболіст, згодом тренер та футбольний діяч. З 1994 — президент “Баварії”. Колишній ліберо та гравець середини поля. Чемпіон світу 1974, віцечемпіон 1966, 3-є місце 1970. Чемпіон Європи 1972, віцечемпіон 1976. Триразовий володар Кубка європейських чемпіонів, п’ятиразовий чемпіон Німеччини. Двічі – у 1972 і 1976 роках – здобував нагороду Золотий м’яч.

Міжнародна федерація футбольної історії та статистики поставила його на третє місце серед найсильніших футболістів XX сторіччя (кращими визнали тільки Пеле і Йогана Кройфа).

Хоча правець може виникнути в будь-яку пору року, влітку ризик зараження може бути вищим, оскільки люди проводять більше часу на вулиці. 

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.

Сьогодні, 13 липня, українському кінорежисеру, сценаристу, письменнику та військовому Олегу Сенцову виповнилось 48 років.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на фронт передав 48-му окремому штурмовому батальйону імені Номана Челебіджіхана нову партію техніки.