Після 10-річної перерви Камерон Діаз повертається в кіно

Джерело: RTE

Американська акторка Камерон Діаз візьме участь у зйомках нового фільму від компанії Netflix під назвою “Знову у справі”. Це буде перша роль акторки після 10-річної паузи.

За даними видання, Камерон буде грати головну роль. Сценаристом екшн-комедії виступить Сет Гордон. Сюжет розповість про агентів ЦРУ, які залишать службу, щоб побудувати спокійне сімейне життя. Проте незабаром їм доведеться знову зануритися у світ розвідки.

Варто зауважити, що востаннє Діаз брала участь у зйомках кінострічки “Інша жінка” ще у 2014 році.

Довідка. Камерон Діаз – американська акторка, відома ролями у фільмах “Маска”, “Банди Нью-Йорка”, “Ангели “Чарлі” та іншими кінороботами. У 2018 році вона вирішила піти з кіно та присвятити себе сім’ї. Згодом вона завагітніла від Бенджі Беддена та народила доньку на ім’я Реддікс. Останні роки жінка займалася материнством та господарством.

Міністр енергетики Герман Галущенко запевнив, що, попри продовження російських атак, українська енергосистема залишається цілісною.

22 квітня міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонґрен повідомила про дату наступного засідання Контактної групи з питань оборони України. Зустріч відбудеться 26 квітня.

Колишній футболіст Девід Бекхем подає до суду на Марка Волберга, як стверджує, через фінансові збитки під час співпраці.

У місті Бершадь, що на Вінниччині, 22 квітня відбулося прощання з 20-річним поліцейським Максимом Зарецьким, якого вбили під час виконання службових обов’язків. У зв’язку з трагедією в Бершадській громаді оголошено день жалоби.

У відповідь на зростання геополітичного напруження та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.