Після протестів у Дагестані Кадиров порадив правоохоронцям розстрілювати мітингувальників
Джерело: російське пропагандистське видання РИА Новости
Глава Чечні Рамзан Кадиров дав пораду правоохоронцям, як потрібно поводитись з учасниками протестів під час заворушень.
Кадиров відреагував на нещодавні події у Дагестані та наголосив, що мітингуючих потрібно негайно затримувати.
Однак, додав він, є також інший варіант.
“Або зробіть три попереджувальних постріли у повітря і після цього, якщо людина не виконує вимог закону – четвертий постріл робіть у лоб. Більше не вийдуть. Це мій наказ”, – наказав Кадиров під час зборів.
Що передувало?
Вечері 29 жовтня сотні осіб зібралися в аеропорту столиці Дагестану перед прибуттям рейсу з Тель-Авіва. Учасники заворушень із палестинськими прапорами та плакатами прорвалися до літака та перевіряли машини, які виїжджають з аеропорту, щоб знайти “біженців з Ізраїлю”.
Поліція не перешкоджала діям натовпу, однак почала глушити зв’язок у районі аеропорту. Згодом мітингувальники почали закидувати росгвардію камінням. Після того, як учасники акції прорвалися на злітну смугу, прибули спецпризначенці. Міністр Дагестану з питань національної політики Енрік Муслімов та міністр у справах молоді Каміл Саїдов прибули на місце для переговорів.
- Президент України Володимир Зеленський, на тлі антисемітських погромів в аеропорту РФ, заявив, що російська ненависть до інших націй глибоко вкорінена у систему.
- Після подій у Дагестані Ізраїль закликав своїх громадян виїхати з Північного Кавказу та утриматись від поїздок до цього регіону РФ.
За українськими оцінками, починаючи з 2014 року Росія вивезла щонайменше 20 000 дітей з України. Повернути вдалось лише 1400 з них.
Служба безпеки України затримала у Києві двох громадян Китайської Народної Республіки, які намагалися нелегально вивезти до Китаю секретну документацію про український ракетний комплекс “Нептун”.
Олександр Цивінський, який виграв конкурс на посаду очільника Бюро економічної безпеки (БЕБ) зреагував на рішення Кабміну відхилити його кандидатуру.
Як не було у Володимира Зеленського після лютого 22 року жодного шляху для збереження української державності, окрім як піти шляхом Петра Порошенка – сильна армія замість великого будівництва, українська мова замість “яка різниця” та українська церква замість російських агентів ФСБ у рясах, – так і не було у президента Дональда Трампа жодного вибору, як піти шляхом свого попередника Джозефа Байдена в питанні підтримки України.
Президент України Володимир Зеленський викликав бурю суперечок серед гравців вебсайту азартних ігор Polymarket. Суперечка виникла через питання, чи одягав Зеленський костюм після початку повномасштабної російсько-української війни, а на кону стоїть 210 млн доларів.