Південна Корея хоче заборонити вживання собачого м’яса
Джерело: The Washington Post
Південна Корея планує до кінця року ввести закон, який заборонятиме вживати собаче м’ясо.
Зазначається, що у Південній Кореї не заборонено та водночас не легалізовано вживання собачого м’яса. Неодноразово різні уряди країни говорили про таку заборону, однак так і не досягали жодного прогресу щодо цього питання.
Однак зараз у країні зростає кількість осіб, які вимагають ввести відповідну заборону: більшість молодих корейців відмовляються від такого м’яса, та і міжнародні правозахисники критикують таку практику.
17 листопада правляча партія Південної Кореї “Сила народу” опублікувала план законопроєкту.
“Ми хочемо ухвалити спеціальний закон про заборону собачого м’яса протягом цього року, щоб якнайшвидше розв’язати цю проблему”, – сказав депутат Юй Ей-дон.
Спеціальний закон дозволить протягом 3-х років поступово забороняти вживання собачого м’яса. Якщо законопроєкт ухвалять, то повністю собаче м’ясо буде заборонено з 2027 року.
Згідно з законопроєктом, собачі ферми, бойні, торговці та ресторани повинні будуть передати місцевій владі план відмови від собачого м’яса.
“Ми надамо повну підтримку фермерам, м’ясникам та іншим підприємствам, яким загрожує закриття чи перехід через цей закон”, – додав депутат.
Президент Південної Кореї Юн Сук Йоль та його дружина Кім Кеон Хі відомі як любителі тварин. Вони мають 6 собак та 5 котів.
У серпні перша леді відвідала захід, присвячений захисту прав тварин та заявила, що потрібно припинити вживати собаче м’ясо.
Згідно з минулорічним урядовим дослідженням, у Південній Кореї є близько 1 150 собачих ферм і понад півмільйона собак, які вирощуються на м’ясо, що значно менше, ніж десятиліття тому. Зменшення попиту на собаче м’ясо відображає зміну суспільного сприйняття разом зі зростанням кількості домашніх тварин у Південній Кореї.
- Король Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії Чарльз III нещодавно підтвердив план прем’єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака щодо остаточної заборони куріння для наступного покоління.
Мешканець американського Детройта, відомий своєю щедрістю, влаштував для місцевих жителів “грошовий дощ” з гелікоптера. Це стало його останнім подарунком для місцевих після смерті.
У п’ятницю, 11 липня, біткоїн встановив новий історичний максимум завдяки попиту з боку інституційних інвесторів та сприятливій політиці адміністрації президента США Дональда Трампа щодо криптовалют.
У Великій Британії щонайменше 13 співробітників поштової служби покінчили з життям через скандал, у межах якого тисячі працівників були незаконно притягнені до відповідальності за крадіжки та інші злочини.
Під ранок 11 липня російські окупанти атакували Харків “шахедами”. Постраждало дев’ятеро осіб.
Триває 1234-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад мільйон осіб.