Південна Корея ввела санкції, пов’язані з розробкою зброї КНДР

Джерело: Reuters

В Міністерстві закордонних справ Південної Кореї повідомили в середу, 17 січня, що Південна Корея ввела санкції проти двох осіб, трьох організацій і 11 кораблів, пов’язаних з ядерною та ракетною програмами КНДР.

Санкції були оголошені через декілька днів після того, як Північна Корея запустила нову твердопаливну гіперзвукову ракету середньої дальності, яку Південна Корея та Сполучені Штати рішуче засудили як серйозне порушення резолюцій Ради Безпеки ООН.

КНДР також оголосила про відмову від десятиліть транскордонної політики, ліквідувавши деякі державні установи, що займалися міжкорейськими зв’язками, і оголосила Південь ворожою державою.

Збройні сили Південної Кореї заявили в середу, що з понеділка їх військово-морський флот проводив триденні спільні морські навчання з американськими та японськими військами за участю американського авіаносця Carl Vinson, щоб покращити свою відповідь на загрози Північної Кореї.

У четвер у Сеулі також заплановані переговори ядерних посланників трьох країн.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.