Південна Корея запровадила санкції проти російських організацій та осіб за співпрацю з КНДР

Джерело: Kyiv Independent

Південна Корея запровадила нові санкції проти двох російських організацій, двох фізичних осіб і двох кораблів через співпрацю з Північною Кореєю.

Згідно з повідомленням МЗС Південної Кореї, Північна Корея сформувалася як провідний постачальник зброї для Росії, надаючи Москві великі військові пакети, включаючи балістичні ракети та понад 3 мільйони артилерійських снарядів.

Згідно з заявою міністерства, останні санкції Південної Кореї спрямовані проти двох російських кораблів, залучених до транспортування військових вантажів до КНДР.

Повідомляється, що дві російські організації та двоє осіб, які представляють кожну організацію, також потрапили під санкції за участь у “фінансуванні ядерних і ракетних розробок Північної Кореї” шляхом відправлення північнокорейських працівників до Росії.

“Військове співробітництво, включаючи торгівлю зброєю між Росією і Північною Кореєю, є явним порушенням резолюцій Ради Безпеки і актом, який серйозно загрожує миру і стабільності не тільки на Корейському півострові, але й у всьому світі. Уряд і міжнародна спільнота постійно закликають Росію і Північну Корею негайно припинити військову співпрацю”, – йдеться в заяві.

Зазначимо, що 27 березня США та Південна Корея оголосили про спільні скоординовані санкції проти шести осіб і двох організацій, залучених до фінансування північнокорейської програми зброї масового знищення. Двоє із названих осіб є громадянами Північної Кореї, які проживають у Росії.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Сьогодні, 14 липня, близько 16:25 ворог здійснив атаку на місто Мирноград Донецької області. Є жертви.