«Плати, скільки можеш»: ресторан Джона Бон Джові відзначив 10-річчя з моменту відкриття

Джерело: Pubity

У понеділок, 1 липня, ресторан американського рок-музиканта Джона Бон Джові в Нью-Джерсі, США, відсвяткував десяту річницю з моменту відкриття. Візитною карткою закладу є відсутність цін, а їжу можуть отримати всі, хто цього потребує.

Соціальна кухня Бон Джові постала з майстерні з ремонту кузовів. 10 років тому музикант знайшов її поблизу залізниці в штаті Нью-Джерсі і разом із дружиною Дороті перетворив на благодійну харчевню.

Фото з відкритих джерел

Нині це мережа із трьох ресторанів у різних містах. Там Бон Джові пропонує гарячі страви людям, які не можуть собі їх дозволити.

Фото з відкритих джерел

Утім, як зазначається, ресторани музиканта – це не просто безкоштовні обіди для безхатьків і платні для всіх інших. Тут працює особлива система розрахунку. Зокрема, звичайний відвідувач може заплатити 20 доларів за їжу, і ці гроші пожертвують на обід для тих, хто потребує. Або в обмін на їжу можна допомогти на кухні.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець відреагував на ситуацію в полку “Скеля” після повідомлень про можливі порушення прав військовослужбовців. Він звернувся до ДБР і Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони, а Офіс омбудсмана готує моніторинговий візит.

Росія посилює тиск на Білорусь, намагаючись використати її територію для розширення війни проти України та можливих операцій проти країн НАТО. Тим часом, самопроголошений президент країни Олександр Лукашенко намагається зберегти дистанцію від прямої участі у війні та покращити відносини із Заходом.

З 1 липня в 12 прикордонних населених пунктах Чернігівщини впровадять обовʼязкову евакуацію. Роблять це на запит військових.

Netflix замовив серіальну адаптацію популярного романтичного роману “І зійде крига” (Icebreaker) письменниці Ганни Ґрейс. Проєкт стане черговою екранізацією книжкового бестселера для стримінгового сервісу.

Глава МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив, що агентство проводитиме інспекції в Ірані в межах попередньої мирної домовленості між Тегераном і Вашингтоном. Водночас Іран наполягає, що питання доступу до пошкоджених ядерних об’єктів вирішуватиметься лише у фінальній угоді зі США.