По всій Великій Британії вийшли на протести проти расизму

Джерело: ВВС

Протести проходили в багатьох містах і селищах, зокрема у північному Лондоні, Брістолі та Ньюкаслі. Вони мали переважно мирний характер, і протестувальники вигукували “Тут раді біженцям”. Поліція була готова до можливих насильницьких дій під час понад 100 запланованих демонстрацій, тому задіяла тисячі правоохоронців.

Фото: Getty Images

Протести проходили у містах і селищах, де раніше очікували антимігрантські мітинги, включаючи північний Лондон, Бристоль та Ньюкасл. Мітинги мали переважно мирний характер, а протестувальники скандували “Тут раді біженцям”.

Поліція підготувалася до можливого насильства під час понад 100 запланованих демонстрацій, задіявши тисячі правоохоронців у середу.

7 серпня ввечері власники магазинів по всій країні забивали дошками вікна та передчасно зачинялися через очікування заворушень під час протестів. Проте, більшість демонстрацій пройшли мирно, і повідомлялося лише про декілька затримань.

Фото: Getty Images

У Ліверпулі сотні людей зібралися біля офісу служби надання притулку, щоб підтримати біженців та мігрантів. У Лондоні тисячі людей приєдналися до протестів у районах Волтемстоу та Норт-Фінчлі, які пройшли без серйозних інцидентів. У Брістолі зібралися близько 1500 протестувальників, а у Брайтоні – 2000.

Повідомлялося про заворушення у Кройдоні, де близько 50 людей кидали предмети на дорогу і пляшки у поліцейських, але ці інциденти не були пов’язані з протестами. Загалом було затримано вісьмох осіб. Подібний інцидент стався у Белфасті.

Ввечері 22 липня начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов закликав українців “вирішувати внутрішні суперечності шляхом відкритого діалогу для досягнення єдиної спільної мети”.

Внаслідок масштабної схеми вирубки лісів на території Лазещинського лісництва, яке є філією “Ясінянське лісомисливське господарство” ДП “Ліси України” довкіллю завдано збитків на 55,8 млн гривень. Посадовцю філії оголосили підозру.

Біля Офісу президента ввечері 22 липня спалахнули протести після того, як влада Україна зробила крок до послаблення антикорупційного агентства. Опоненти вважають це найрадикальніший із низки нещодавніх кроків, спрямованих на концентрацію влади у руках Володимира Зеленського та придушення критики його адміністрації.

Ввечері 22 липня президент Володимир Зеленський підписав закон №12414, що обмежує незалежність Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Увечері 22 липня, під час виконання польотного завдання на винищувачі Mirage 2000, сталася відмова авіаційної техніки. Пілоту вдалося вчасно катапультуватися.