Погодні умови сповільнюють темп бойових дій – ISW

Джерело: Інститут вивчення війни

Через складні погодні умови спостерігається значне уповільнення темпів бойових дій на фронті.

За словами українських військових, попри велику кількість снігу та потужний вітер, ворог продовжує активно використовувати авіацію на Бахмутському напрямку.

При цьому зазначено, що погода особливо не вплинула на роботу російської артилерії. Утім, за даними російських джерел,  погодні умови не дозволяють у достатній кількості використовувати безпілотники.

Водночас бруд уповільнює просування піхоти та колісної техніки. Зокрема росіяни скаржаться, що нині можуть пересуватись лише на гусеничних машинах, які у великому дефіциті. Окрім того, росіяни поскаржились на інтенсивну роботу української артилерії.

У ЦДЗУ зауважили, що чергова пресконференція президента Володимира Зеленського вкотре продемонструвала небажання глави держави обговорювати найбільш нагальне для українського суспільства питання. Попри одноголосне прохання військових та закону.

Лідер фракції “європейська Солідарність” Петро Порошенко наголосив, що відбудова у Львові Музею Шухевича, який зруйнував російський дрон, не може перетворюватись у тему для політичних чвар. 

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков прокоментував заяви про переговори, які нібито ведуться, про закриття кордону з Польщею.

Триває сімсот тридцять п’ята доба широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. Протягом доби на фронті відбулось 79 бойових зіткнень між українськими захисниками та російськими окупантами.

Пентагон вирішує, чи варто використовувати останнє джерело фінансування військової допомоги, що залишилося, для підтримки зусиль України у боротьбі з російською агресією, навіть без гарантій того, що ці кошти будуть компенсовані Конгресом.