Поліція не підтвердила інформацію про побиття Дубінського у СІЗО

Джерело: пресслужба поліції Києва

Правоохоронні органи перевірили інформацію про побиття Олександра Дубінського у СІЗО та заявили, що факт не підтвердився.

У поліції зазначили, що отримали повідомлення від адвоката Дубінського про те, що депутату протягом 2 діб під час перебування у слідчому ізоляторі наносили тілесні ушкодження.

“Слідчо-оперативна група поліції Києва прибула до пенітенціарної установи для зʼясування обставин події. За результатами перевірки, судово-медичного дослідження інформація, викладена у повідомленні, не підтвердилась”, – йдеться у дописі.

Варто зауважити, що 2 грудня, адвокати депутата заявили, що вночі невідомі особи побили Дубінського. Медики нібито констатували множинні гематоми та підозру на перелом ребра.

Лідер фракції “європейська Солідарність” Петро Порошенко наголосив, що відбудова у Львові Музею Шухевича, який зруйнував російський дрон, не може перетворюватись у тему для політичних чвар. 

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков прокоментував заяви про переговори, які нібито ведуться, про закриття кордону з Польщею.

Триває сімсот тридцять п’ята доба широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. Протягом доби на фронті відбулось 79 бойових зіткнень між українськими захисниками та російськими окупантами.

Пентагон вирішує, чи варто використовувати останнє джерело фінансування військової допомоги, що залишилося, для підтримки зусиль України у боротьбі з російською агресією, навіть без гарантій того, що ці кошти будуть компенсовані Конгресом.

У Харкові попрощалися з балетмейстеркою Харківського академічного театру музичної комедії Марією Холодною, яку 17 лютого жорстоко вбив її чоловік, з яким вона планувала розлучитися.