Дубінському обрали запобіжний захід: нардеп проведе 60 діб за ґратами

Джерело: Telegram-канал Олександра Дубінського

Печерський районний суд Києва образ запобіжний захід для народного обранця Олександра Дубінського, якого підозрюють у державній зраді.

За рішенням суду Дубінський проведе за ґратами 60 діб – до 12 січня 2024 року – без права внесення застави. Засідання суду тривало у закритому режимі.

Що передувало?

13 листопада СБУ спільно з ДБР повідомили Дубінському про підозру у державній зраді. За даними правоохоронців, нардеп був членом організації, мета якої – розхитування суспільно-політичної ситуації в Україні та дискретизація країни у світі.

СБУ зазначило, що Дубінський мав позивний “Буратіно”. Він входив до складу злочинної організації, яку сформувало Головне управління Генштабу ЗС Росії (відоме як ГРУ).

Сам Дубінський справу проти себе називаю сфабрикованою та вважає “замовниками” президента України Володимира Зеленського і главу ОП Андрія Єрмака.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.