У НАЗК заявили, що вручили Дубінському протокол, але нардеп це заперечує

Джерело: Державне бюро розслідувань

У ДБР заявили, що за їхніми матеріалами працівники Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) вручили протокол нардепу Олександру Дубінському про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією. Водночас народний обранець заперечує цю інформацію.

За даними слідства, у серпні та жовтні цього року Дубінський звертався до МОЗ та ДБР із депутатськими зверненнями, у яких порушувались питання, що становлять його приватний інтерес. Він цікавився розглядом питання щодо видачі йому дозволу на виїзд за кордон, що є предметом кримінальної справи, де він виступає фігурантом.

“Також він намагався тиснути на слідство, вимагаючи здійснювати перевірки керівництва правоохоронних органів, які розслідують кримінальні провадження, в яких депутат виступає як підозрюваний”, – заявили у ДБР.

Відомство заявило, що докази стали достатніми для складання НАЗК протоколу про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. Нардеп порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України “Про запобігання корупції” (не вчиняти та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів), зокрема ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

Водночас Олександр Дубінський заперечує, що отримав протокол.

“Протоколу НАЗК я не отримував, і точний зміст претензій, що мені пред’являються, з адміністративного правопорушення “конфлікт інтересів” – не знаю”, – заявив він.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.