Поліція Португалії виявила 1,3 тонни кокаїну в партії замороженої риби

Джерело: Reuters

Португальська поліція виявила понад 1,3 тонни кокаїну, прихованого у вантажі замороженої риби, якого планували реалізувати по всій Європі.

За даними агентства, наркотики знайшли у вантажі з Еквадору, який надійшов на склади в одному з регіонів Португалії. Заморожена риба була загорнута в пластик і упакована в картонні коробки.

“Спосіб, у який наркотики були заховані в замороженій рибі, надзвичайно ускладнив їх виявлення. Аби вилучити їх, рибу довелося повністю знищити”, – йдеться в заяві судової поліції Португалії.

Правоохоронці в межах операції “Кальмар” затримали сімох чоловіків віком від 26 до 59 років. Їх підозрюють у причетності до організованого злочинного угруповання, що завозило великі партії кокаїну з Латинської Америки та поширювало його в кількох європейських країнах. Поліція не розголошує національність затриманих. Слідство триває.

За словами правоохоронців, під час кількох обшуків вилучили вісім одиниць вогнепальної зброї, автомобілі високого класу, а також різні документи.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.