Польські фермери розблокували рух вантажівок у двох пунктах пропуску

Джерело: Держприкордонслужба

Польські фермери розблокували рух вантажівок у пунктах пропуску “Шегині-Медика” та “Краківець-Корчова”.

Сьогодні після 9:00 польські фермери завершили акцію протесту перед цими пунктами пропуску. Оформлення та пропуск через кордон вантажних транспортних засобів у двох напрямках здійснюється у звичайному режимі.

Зараз в’їзд в Україну перед цими пунктами пропуску очікують понад 1 700 вантажівок.

Раніше повідомлялося, що польські фермери планують відновити блокування одного з напрямків на кордоні з Україною. За інформацією з польської сторони, з 18 квітня, з 09:00 до 20 квітня 09:00, вантажівки будуть заблоковані перед пунктом пропуску “Корчова – Краківець”.

“Повідомляється, що це не стосуватиметься гуманітарних і військових вантажів”, – зазначили у Держмитслужбі.

13 червня розпочалося засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. Глава НАТО Єнс Столтенберг запевнив у посиленні оборонної підтримки нашої держави на тлі триваючого вторгнення РФ.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня сейм Литви постановив, що до списку призову у країні включатимуть осіб віком від 17 років.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.