Полякова підтримала рух ЛГБТК+ та закликала до прийняття відповідних законів

Джерело: Оля Полякова/Instagram

Українська співачка Оля Полякова висловила підтримку ЛГБТК+ спільноті та згадала, як минулого року відвідала Марш рівності.

“Я підтримую ЛГБТК+ рух, тому що вірю, що кожна людина повинна мати можливість вільно жити і любити. Багато моїх друзів є представниками ЛГБТК+ і бачити, що вони мають ховатися і боятися, щоб захистити себе — надзвичайно боляче”, – написала вона.

Полякова згадала, як минулого року відвідала Марш рівності, де обговорювала війну, допомогу та підтримку і робила “все, щоб показати нашу державу з кращого, прогресивного боку”.

Вона закликала до прийняття відповідних законів, які, за її словами, “наблизять нас до європейської спільноти, наших партнерів та головних союзників”.

Зокрема Полякова розповіла про закони 5488 та 9103, які гарантують захист від насильства та дозволяють офіційно оформити стосунки квір-парам.

“Мрію про те, щоб наступного року ми змогли провести у вільній та мирній країні власний Марш рівності”, – написала співачка.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.