Помер Борис Гройсман – батько колишнього прем’єр-міністра України
Джерело: Володимир Гройсман
Колишній глава українського уряду Володимир Гройсман повідомив про смерть свого батька – Бориса Гройсмана.
Відповідний допис Володимир Гройсман опублікував 7 січня у соцмережі “Фейсбук”.
“Мій Батько, мій Друг. Дякую тобі за все. Люблю тебе. Спочивай з миром. Світла пам’ять, мій рідний”, – написав він, опублікувавши фото з батьком.
Борису Гройсману було 78 років. Що стало причиною смерті поки невідомо.
ДОВІДКА: Гройсман Борис Ісаакович народився 22 серпня 1946 року у Вінниці. У вінницькій школі № 9 здобув середню освіту.
У 1962 році почав працювати токарем на Вінницькому агрегатному заводі. З 1965 по 1968 рік служив у лавах Радянської армії, а з 1968 по 1987 рік був майстром у Вінницькому радіоламповому заводі.
У 1972 році закінчив ВТЕП за фахом “Технолог електровакуумного виробництва”.
З 1987 року почав працювати майстром на радіо заводі, а наступного року його перенаправили на завод газових аналізаторів.
У 1990 році очолив кооператив “Школяр”, а у 1994 році заснував ПП “Юність”, де працював генеральним директором до останніх днів.
З 2002 по 2006 рік, з 2010 по 2015 та з 2015 по 2020 рік був депутатом Вінницької міськради.
- У Чернівцях на 81-му році життя померла лікарка Марія Марчук (Соколовська), відома як близька подруга композитора Володимира Івасюка. Саме їй він присвятив свою легендарну пісню “Червона рута”.
Завдяки зусиллям українців краудфандингова компанія Buy Me a Coffee видалила мем з зображенням північнокорейця.
До Палати представників Конгресу США повторно внесено проєкт резолюції, яка закликає визнати дії Росії проти України геноцидом.
Сильні дощі та зливи спричинили масштабні повені в містах Мекка, Медіна та Джидда, які є важливими центрами паломництва та туризму. У зв’язку з негодою в регіоні запроваджено найвищий рівень небезпеки – червоний.
Новий сезон південнокорейської драми “Гра в кальмара” вже другий тиждень поспіль утримує лідерські позиції в рейтингу 10 найкращих неангломовних телешоу Netflix.
Нове масштабне дослідження показало, що випита вранці порція кави знижує ризик смерті. Водночас випитий напій в іншій частині дня не приносить подібної користі.