Помер Дональд Сазерленд, відомий роллю президента Сноу в «Голодних іграх»

Джерело: Page Six

Канадський актор Дональд Сазерленд, відомий ролями в фільмах “Голодні ігри” та “Гордість і упередження”, помер у віці 88 років. Трагічну звістку повідомив син актора Кіфер.

“З важким серцем кажу, що мій батько, Дональд Сазерленд, помер. Особисто я вважаю його одним із найважливіших акторів в історії кіно. Ніколи не лякався ролі, хорошої, поганої чи потворної. Він любив те, що робив і робив те, що любив, і не можна вимагати більшого. Добре прожите життя”, – написав він.

Причину смерті актора Кіфер не назвав.

Актор присвятив професії більшу частину життя. Популярність йому принесла роль президента Сноу у франшизі “Голодні ігри”.

У 1995 році Сазерленд отримав премію “Еммі” за акторську роль другого плану у фільмі HBO “Громадянин Ікс”, а також був номінований у 2006 році за мінісеріал “Торгівля людьми”. Окрім того, Сазерленд – лауреат премії “Золотий глобус” (1996, 2003).

У 2018 році Дональд Сазерленд отримав “Оскар” за видатні заслуги у кінематографі.

Серед відомих стрічок, де грав актор, – “Гордість і упередження”, “Двадцяте століття”. Також Сазерленд виконував одну з ролей у мінісеріалі “Відіграти назад” з Ніколь Кідман та Х’ю Грантом, який вийшов у 2020 році.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.