Жінка, яка озвучувала Мардж Сімпсон, померла у віці 81 року

Джерело: Pubity

У віці 81 рік померла Ненсі Маккензі, актриса, яка відома за озвучкою Мардж Сімпсон у серіалі “Сімпсони”.

Маккензі озвучувала анімаційного персонажа протягом перших 15 сезонів іспанською мовою для латиноамериканської аудиторії. 

Фото: Metro

“З глибоким сумом діти Сімпсонів (Ліза і Барт) повідомляють про смерть нашої улюбленої мами, Мардж Сімпсон (Ненсі Маккензі)”, — йдеться в дописі її колеги Патрісії Асеведо, яка озвучує Лізу Сімпсон.

Студія, яка дублює Сімпсонів іспанською, New Art Group, опублікувала допис на честь покійної актриси.

“Ваш голос є і буде частиною вашої спадщини”, — йдеться у повідомленні

Умберто Велес, який озвучує Гомера Сімпсона для Латинської Америки, також віддав шану покійній актрисі.

“Багато годин разом, робота, подорожі. Усе життя. Мені так боляче, що ти пішла, але я вшановую твій спосіб радості, свободи, повноцінного життя. Дякую, що завжди мене вислуховуєш, за безумовну підтримку в профспілковій проблемі, через яку ми разом проходили. Дякую за сміх, дебати, довіру. Дякую, що пройшла зі мною цю частину життя”, — написав він.

Маккензі народилася в Перу і зробила свою кар’єру в Мексиці як актриса озвучування. Крім озвучення Мардж у “Сімпсонах”, Маккензі також була голосом Круелли, Дафні у “Тринадцяти привидах Скубі-До” та дублювала багатьох відомих актрис, таких як Бетт Мідлер, Даян Кітон, Сігурні Вівер і Джуді Денч.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.