У Сімпсонах «вбили» персонажа, який був на екрані 34 роки

Джерело: vt

У “Сімпсонах” вперше за минулі роки вирішили “вбити” персонажа, котрий був на екрані з першого сезону. Це відбулось у 35 сезоні мультсеріалу, в епізоді “Cremains of the Day”.

Американський анімаційний серіал, що наслідує сатиричне зображення американського способу життя середнього класу, вперше вийшов у етер у 1987 році як короткометражний мультфільм на Шоу Трейсі Уллман.

Вже 17 грудня 1989 року шоу розширили до півгодинних епізодів, які з січня 1990 року почали регулярно випускати на екран.

У “Сімпсонах” народилося багато культових персонажів, зокрема таких як Ларрі Барфлай.

Персонаж давно у шоу. Принаймні, з 1-го сезону, епізоду “Гомерова Одіссея”, який вийшов в етер у січні 1990 року, тобто понад 34 роки тому. Протягом багатьох років він з’являвся на екрані, майже без реплік. Проте, уявити таверну Мо без нього неможливо.

Минулими вихідними глядачів шокували під час епізоду “Cremains the Day”. В одній зі сцен персонаж впав замертво в барі. У 15 епізоді 35-го сезону Гомер, Мо, Ленні і Карл вирушили в подорож, щоб розвіяти прах Ларрі.

У новій серії Гомер і компанія розмірковують над тим, що майже не знали його. Вони почуваються пригнічено, коли мати Ларрі розповідає, що він називав завсідників таверни своїми найкращими друзями.

Оскільки Ларрі був другорядним персонажем, про нього мало що відомо.

Одначе, справжні фани шоу висловили сум стосовно рішення авторів сценарію.

“Щойно дізнався, що в “Сімпсонах” вб’ють Ларрі. Мені потрібна хвилина”, “Одна особливість цього епізоду “Сімпсонів” полягає в тому, що жарти вбік, але життя Ларрі Барфлая справді до біса сумне й трагічне”, “Не можу повірити, що вони вбили Ларрі, — пишуть глядачі.

Раніше ми повідомляли, що після 35 сезонів “Сімпсонів” автори, схоже, вирішили відмовитися від найтривалішого з приколів мультсеріалу.

У новій серії мультсеріалу “Сімпсони” Гомер заявив, що більше не душитиме свого сина – Барта. Творці проєкту ніби через героя сказали: “Часи змінилися”. Однією з найпопулярніших сцен у “Сімпсонах” став фрагмент, у якому Гомер нібито лає Барта і починає сильно стискати його шию. Попри те, що це – одна з найвідоміших сцен у проєкті, все ж її часто критикували за жорстокість.

Довідка. “Сімпсони” – американський анімаційний сатиричний серіал, створений Меттом Ґрейнінґом для компанії Fox. Мультсеріал – сатирична пародія на стиль життя середнього класу США, втілена в сім’ї Сімпсонів, яка складається з Гомера, Мардж, Барта, Ліси та Меґґі.

26 травня президент Володимир Зеленський звернувся до глави США Джо Байдена та китайського лідера Сі Цзіньпіна з закликом взяти участь у Глобальному саміті миру.

Міністерка фінансів США Джанет Єллен заявила, що європейські банки, працюючи у Росії, постають перед зростаючими ризиками. Нині США розглядають можливість посилення вторинних санкцій щодо банків, викритих у сприянні операціям у межах військових зусиль Росії.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22.30 26 травня щодо російського вторгнення. Від початку доби на фронті відбулося 95 бойових зіткнень.

Президент Володимир Зеленський зустрінеться з прем’єр-міністром Іспанії Педро Санчесом у Мадриді 27 травня. Сторони мають намір підписати угоду щодо гарантій безпеки для України. Текст документа погодили 7 травня.

Представники розвідки США та союзників відслідковують зростання кількості диверсійних операцій у Європі з боку РФ. Дії РФ є частиною російської кампанії з підриву постачання озброєння Україні.