Помер французький актор Ален Делон

Джерело: Le Figaro.

Сьогодні стало відомо про смерть 88-річного фрацнузько-швейцарського актора Алена Делона, ім’я якого стало синонімом чоловічої вроди.

Ален Делон народився 8 листопада 1935 року. Він став іконою світового кіно завдяки своїй харизмі, вродженій привабливості та таланту. Він здобув популярність у 1960-х роках, зокрема завдяки фільмам “На яскравому сонці” та “Самурай”, де він створив образ холоднокровного та загадкового антигероя.

Джерело: Getty Images

Делон працював з багатьма видатними режисерами, такими як Вісенте Міннеллі та Жан-П’єр Мельвіль. У 1985 році він отримав почесну “Золоту пальмову гілку” на Каннському кінофестивалі, а у 2019 році був удостоєний Почесної “Золотої пальмової гілки” за внесок у кіноіндустрію.

Окрім акторства, Делон займався продюсуванням, режисурою та бізнесом. Його кар’єра, яка триває більше п’яти десятиліть, зробила його однією з найбільш упізнаваних постатей у світовому кінематографі.

Джерело: Getty Images

В інтерв’ю Paris Match у січні 2018 року він сказав: “Життя більше не приносить мені багато. Я все знав, усе бачив. Але понад усе я ненавиджу цю епоху, мене нудить від неї. […] Я знаю, що покину цей світ без жалю”. 

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв закликав США серйозно поставитися до ядерних заяв РФ, щоб уникнути Третьої світової війни. 

Цього тижня Європейська комісія оприлюднила детальні звіти про кожну країну-кандидата на вступ до ЄС. Цей документ є важливим для держав, які прагнуть інтеграції в європейські структури, адже він слугує своєрідним “аудитом” їхніх зусиль у сфері євроінтеграції.

Австралія передала Україні плануючі авіабомби JDAM-ER після того, як їх зняли з озброєння ВПС Австралії. Бомби виготовили у 2021 році.

В суботу, 2 листопада, окупанти атакували Дніпровський район Дніпропетровської області. 

Щодня наші бійці на передовій зазнають важких поранень не лише під час боїв, а й через прицільні атаки ворога. Найпоширеніші з них – осколкові ураження, черепно-мозкові травми, ампутації та інші. Тож військовим часто потрібна невідкладна допомога, але дорога до лікарні може бути занадто довгою. Ба більше, звичайні лікарні не завжди гарантують безпеку, адже часто стають легкими мішенями для ворога.