Помер одеський художник Дмитро Дульфан

Джерело: мати художника Тетяна Ярошевська/Facebook

Український художник Дмитро Дульфан помер у віці 52 роки у четвер, 16 травня.

Дмитро Дульфан народився у 1971 році в родині українського художника Люсьєна Дульфана. Навчався в Одеському художньому училищі ім. Грекова на спеціальності художника-оформлювача.

Фото з відкритих джерел

У 80-х разом з письменниками з Одеси Дмитром Лигейросом та Володимиром Володимировим заснував групу “Yellow hammer”, яка займалась перформативними практиками.

У 90-х завдяки Олександру Ройтбурду познайомився з художниками київського сквоту “Паризька комуна”, та почав товаришувати із Олегом Голосієм, Олександром Гнилицьким, Валерією Трубіною. Вони почали організовувати спільні виставки.

Фото з відкритих джерел

У 2000-х повернувся від перформансу до живопису. Зайнявся створенням виставок сучасного мистецтва з роботами молодих одеських митців. У 2012 році створив у винному магазині галерею “Вікно”.

Фото з відкритих джерел

Уряд США оштрафував турецьку чартерну компанію бізнес-джетів Air Sapphire за несанкціоновані польоти до Росії на літаку американського виробництва Gulfstream GIV.

Голова Запорізької ОВА Іван Федоров повідомив, що на території міста Запоріжжя та Запорізької області почалися роботи зі зведення підземних шкіл. У регіоні планують збудувати десять таких закладів до кінця року.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 19 червня. Російські війська завдали по території України три ракетні та 38 авіаційних ударів із застосуванням 55 КАБів, також задіяли 533 дрони-камікадзе. Разом з тим, ворог здійснив понад 2900 обстрілів по позиціях наших військ та населених пунктах зі ствольної і реактивної артилерії, мінометів, стрілецької зброї та озброєння бойових машин.

Пані посол Естонії в Україні підтвердила, що її країна готова обговорювати питання відправлення своїх військ до України, оскільки для Таллінна це не “червона лінія”.

19 червня Риксдаг, після п’ятигодинних дебатів, проголосував за угоду щодо військової співпраці зі США, так звану угоду DCA, яка дає американським військовим право використовувати 17 шведських військових баз по всій країні.